Wawren Instalacje Elektryczne

Wawren Instalacje Elektryczne to jednoosobowa działalność gospodarcza zajmująca się instalacjami elektrycznymi i systemami teletechnicznymi. Systemy alarmowe, monitoring, wideodomofony.

Z wykształcenia jestem technikiem informatyki (specjalność aplikacje internetowe ukończone z wyróżnieniem), elektrykiem (egzaminy praktyczne przed państwową komisją egzaminacyjną z wynikiem 100% i teoria z wynikiem 78%) . Działalność mojej firmy jest dla mnie pasją. Ciągle się doszkalam, posiadam wiele szkoleń m.in. organizowanych przez RST, DAHUA, BCS, SCHNAIDER, HAGER. Zdobyte umiejętności potwierdzone certyfikatami i wieloletnia praktyka przekłada się na solidne wykonanie zleceń. 


 Karierę zacząłem zaraz po szkole informatycznej, pisałem kody aplikacji internetowych. Najpierw autorski program ikramik.pl - zamówienia artykułów spożywczych na terenie Białegostoku, strony internetowe głównie oparte o system zarządzania treścią Joomla. Pamiętam zerwane noce z wiadrem kawy i mimo że to strasznie brzmi miło wspominam tamte czasy, składanie komputerów, montaż sieci LAN, praca w kafejce internetowej. Świetnie się bawiłem jako informatyk. 


 W myśl zasady "znajdź pracę jaką lubisz a nigdy nie będziesz musiał pracować" zacząłem przyjmować zlecenia montażu monitoringu wizyjnego, instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Szczególnie instalacje elektryczne okazały się czymś co mnie najbardziej jara. Mnogość przepisów, norm, integracja z systemami teletechnicznymi, alarmami, monitoringiem i kontrolą obiektów.......SMARTHOME . Musiało się to tak skończyć mając wykształcenie informatyczne i elektryczne (Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku) 


 Nie lubie spoczywać na laurach, dlatego ciągle sie doszkalam i rozwijam swoją pasje.

Image

EMAIL wawren.elektryk@gmail.com

TELEFON +48 695021980

ADRES

15-657 Białystok 

ul.Popiełuszki 71

nip 5422559672

O mnie

Wawren Instalacje Elektryczne

Wykonuje instalacje elekryczne, ich modernizacje i naprawy, montotiring wizyjny, systemy alarmowe i wideodomofony.

Godziny pracy

Pracuje 24h/7. W godzinach nocnych i świątecznych prosze dzwonić tylko w pilnych i nagłych przypadkach.

24 h / 7 dni w tygodniu :)

📞 695021980

📞 577935994

📨 : wawren.elektryk@gmail.com